Джеймс Харт

Джеймс Харт

Cпівкеруючий партнер

Джеймс координує роботу офісу Hillmont Partners у Лондоні. Він очолює практику приватних клієнтів фірми і міжнародний напрям практики вирішення спорів.

Фокус практики Джеймса – планування і супровід інвестицій, структурування, придбання та захист активів, супровід транскордонних транзакцій та судових проваджень. Джеймс консультує приватних клієнтів в Україні та міжнародні NPL фонди щодо стратегій повернення активів в декількох юрисдикціях. Серед його клієнтів – компанії, акції яких розміщені на фондових біржах Лондона, Парижа, Сінгапуру, Нью-Йорка і Торонто.

Він також виступає радником низки міжнародних компаній, які здійснюють діяльність в Україні, з широкого кола правових питань – від вирішення спорів до юридичного аудиту та M&A-угод.

Джеймс – досвідчений комунікатор і координатор у питаннях стратегічних інвестиційних відносинах та відповідних проектах, що стосуються України. Він має репутацію амбасадора України у світових ділових спільнотах, де обговорюється інвестиційний потенціал України.

Професійний досвід

Джеймс співзаснував Hillmont Partners у 2016 році. Він був радником екс-прем’єр-міністра України та колишнього першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку та торгівлі України. Консультував з питань реформування, повернення активів, торгівлі та інвестицій представникам уряду України та законодавчих органів.

Освіта

  • Коледж Ітон;
  • Університет Дарема, спеціальність російська і французька мова (диплом із відзнакою);
  • Лондонська Школа Бізнесу, ступінь магістра бізнес адміністрування (Executive MBA).

Визнання та нагороди

  • Legal 500 EMEA, видання 2021 року – рекомендований як фахівець у галузі вирішення спорів, банківського, фінансового права та ринків капіталу, комерційного, корпоративного права та M&A і практики приватних клієнтів;
  • Benchmark Litigation Europe, видання 2021 року – рекомендований у сфері вирішення спорів

«Джеймс Харт – якісний менеджер, який володіє винятковим інтелектом та природною чутливістю для навігації поміж складних і мінливих запитам клієнтів. Він завжди поруч, коли ситуація вимагає виваженої та досвідченої поради фахівця».

«Джеймс Харт – чудовий керівник, який під час переговорів дуже тонко погоджує усі комерційні аспекти. Стиль його взаємодії із клієнтом дійсно надихає».