Андрій Чорноус

Андрій Чорноус

Радник

Андрій – співголова практики вирішення спорів. Він супроводжує комплексні багатомільйонні спори та спеціалізується на складних судових процесах і комерційних й інвестиційних арбітражах.

Андрій представляє інтереси клієнтів у міжнародних комерційних спорах у різних секторах економіки, включаючи банківську справу та фінанси, FMCG та роздрібну торгівлю, енергетику, інфраструктуру та нерухомість, інформаційні технології. Андрій має досвід представництва інтересів як національних, так і іноземних інвесторів в міжнародних спорах, надання правової допомоги в межах податкових та кримінальних справ, представництва інтересів клієнтів при врегулюванні спорів з контролюючими органами.

Професійний досвід

До приєднання до команди Hillmont Partners Андрій працював судовим юристом міжнародної юридичної фірми та інспектором Ради бізнес-омбудсмена, дорадчо-консультативного органу при Кабінеті Міністрів України, де він займався розглядом скарг бізнесу на недобросовісну поведінку державних органів та органів місцевого самоврядування в Україні.

Освіта

  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, адміністративне та ІТ право, кандидат юридичних наук

Допуск до адвокатської діяльності

  • Допуск до адвокатської діяльності. Україна, 2019.

Визнання та нагороди

  • The Legal 500 EMEA, видання 2021 року – рекомендований як фахівець у галузі вирішення спорів та практики приватних клієнтів