Сергій Кальченко

Сергій Кальченко в Хілмонт Партнерс

Сергій – адвокат і раніше партнер юридичної компанії «Моор і партнери», фахівець в галузі права Європейського Союзу, в тому числі директив в сфері постачання електроенергії та газу. Має значний досвід представництва інтересів клієнтів у міжнародних судових установах.

 

Його діяльність в юридичній практиці охоплює конституційне, адміністративне, виборче законодавство України, і прецедентне право Європейського Суду з прав людини. Представляє інтереси клієнтів у Міжнародному комерційному арбітражному суді та у Європейському суді з прав людини. Працює вже понад 20 років у сфері української судової та правової системи, впроваджуючи демократію та відповідні програми управління в Україні. Він володіє глибоким знанням у секторі українського правосуддя і працював в якості менеджера напряму в проектах USAID, спрямованих на удосконалення адміністрування виборчих процесів в Україні. Протягом останніх восьми років він виступав в якості юридичного консультанта Ради Європи у сфері верховенства права та діяльності, пов’язаної з виборами в СНД. Має більше десяти років досвіду в проведенні тренінгів, юридичних досліджень, аналізу і проектів, пов’язаних з виборами під керівництвом координатора проектів ОБСЄ в Україні та Європейського Союзу в Азербайджані, Україні і Молдові. Автор і співавтор понад 50 публікацій з питань конституційного, виборчого, адміністративного, судового, кримінального, цивільно-процесуального та адміністративно-процесуального законодавства України, практики Європейського Суду з прав людини і європейських стандартів і практикам з вирішення виборчих спорів.

 

Сергій з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, та має ступінь кандидата юридичних наук.

 

 

 

 

 

 

 

Інші партнери

Асоційований партнер
Голова практики – Корпоративне і комерційне право, Міжнародне врегулювання спорів та відновлення активів

tertychnyi@hillmont.com.ua