Вадим Галайчук та Сергій Кальченко обговорили зміни до КАСУ та право на доступ до правосуддя в адміністративному процесі

Партнер Hillmont Partners Вадим Галайчук та асоційований партнер компанії Сергій Кальченко взяли участь у засіданні круглого столу «Зміни до КАСУ і право на доступ до правосуддя в адміністративному процесі», організованому комітетами Асоціації правників України.

«Специфіка адміністративного судочинства є такою, що в адмін.процесах громадянин чи юридична особа шукають захисту від держави. Ці два суб’єкта спору важко назвати рівносильними, тому що у держави владних повноважень вистачає для того, аби мати певну перевагу над громадянами та юридичними особами.

Відповідно, ми з колегами вважаємо, що завданням адмінcудочинства є недопущення звуження можливостей громадян судитися з державою», — сказав модератор заходу Вадим Галайчук, заступник голови комітету з питань конституційного та адміністративного права та прав людини Асоціації правників України.

Спікери по черзі розповідали про свій досвід щодо цієї теми та наголошували, що зміни у КАСУ відбулися, та вони дійсно вагомі.

Більше інформації про цей захід можна отримати тут:
http://uba.ua/ukr/news/6033/

share link share link share link