Hillmont Partners надали експертну підтримку для запуску соціального проекту Bolt та Міністерства інфраструктури із перевезення медичних працівників під час карантину

20 березня 2020 року сервіс таксі Bolt спільно з Міністерством інфраструктури України запустили соціальну ініціативу із перевезення медперсоналу лікарень під час карантину.

Мета проекту – організувати ефективне та надійне транспортування медиків на роботу і додому. Поїздки будуть здійснюватися безоплатно для медичних працівників. З Міністерством охорони здоров’я України та Київською міською державною адміністрацією досягнуто попередні домовленості про надання Компанії інформації щодо пріоритетних лікувальних закладів та спеціалістів.

У роботі проекту допомагатиме спеціальний вебсайт boltformedicals.com.ua, де медики можуть зареєструватися і отримати промокоди на поїздки.

Фахівці практики Стратегічних комунікацій Hillmont Partners мали за честь увійти у проектну команду цієї важливої ініціативи. Зокрема, вони надали повну підтримку під час оперативної підготовки та запуску проекту, забезпечили організацію та консультували в ході переговорів між бізнесом та відповідними державними органами.

Bolt (раніше відома як Taxify) ― це відома європейська платформа для замовлення поїздок. Головна її мета ― зробити пересування містом легким, швидким і надійним. Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Відтоді вона є найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздок в Європі й Африці. Серед її інвесторів ― Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital, а також співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус. Наразі у Bolt налічується понад 30 млн клієнтів у понад 35 країнах світу (www.bolt.eu).

share link share link share link