Майно громадянина Франції захопили через зміни в держреєстрі: слухання в суді

У середу, 14 березня, о 14.00 у Києво-Святошинському районному суді Києва відбудеться слухання справи громадянина Франції Мур’є Олів’є Франсуа щодо незаконного заволодіння нерухомим майном шляхом підроблення реєстраційних документів.

У цій справі було підроблено правовстановлюючі документи на розташовані у Київській області житловий будинок та земельну ділянку та здійснено державну реєстрацію переходу права власності на це майно.

Рейдери змогли це зробити за допомогою державних реєстраторів комунальних підприємств, один із яких раніше був працівником філії КП Мирнопільської сільської ради “Результат”, а державні реєстратори цього підприємства раніше вже були причетні до захоплення чужого майна.

У підсумку нерухомістю француза заволодів Олексюк Павло Васильович, а також пов’язані з ним юридичні особи – ТОВ “АГАТ РІВАЙВ”, ТОВ “ЛОЯЛТІ МЕНЕДЖМЕНТ”, ПП “АГРОВКБ” та ТОВ “АУТ-БІЛД”.

Юристи Hillmont Partners представляють інтереси громадянина Франції та будуть захищати в суді порушене право власності чоловіка на нерухоме майно.

Головуюча суддя: Дубас Тетяна Володимирівна.

Адреса: вулиця Мельниченка, 1

share link share link share link