Джеймс Харт прокоментував нехватку сировини та низькі тарифи, що стримують інвестиції в будівництво заводів з переробки сміття

Відсутність гарантій стабільних поставок сміттєвої сировини, а також відсутність інвентаризації доступних для роботи сміттєвих звалищ, разом з низьким тарифом на вивезення та переробку відходів стримують активні інвестиції в будівництво заводів з переробки сміття.

Таку думку висловив партнер Hillmont Partners Джеймс Харт під час круглого столу “Перетворимо сміття на гроші: чисте навколишнє середовище і інвестиційні можливості в сфері поводження з відходами”, який пройшов у Києві в четвер (11 липня 2019 р. — прим. HP).

В Україні 5 тис. звалищ, вони перевантажені, це питання екології. Тобто мова йде про необхідність швидких дій. Тому багато інвесторів очікують отримання пільгових умов від держави і муніципалітетів. Але не завжди можуть на них розраховувати

– зазначив Харт.

За його словами, незважаючи на те, що галузь переробки відходів є пріоритетною, як для міжнародних корпорацій, так і для приватних інвесторів, є декілька перешкод, які відзначають компанії, потенційно готові вкладати в неї гроші в Україні.

Подробиці на сайті Українські новини.

share link share link share link