Тарас Тертичний

Тарас Тертичний

Асоційований партнер

Тарас – керівник практики корпоративного права, злиття та поглинання. Його досвід включає консультування клієнтів з широкого кола питань бізнес права, юридичний супровід власників та топ-менеджерів з усіх аспектів корпоративного, комерційного та трудового права.

Під час консультування клієнтів Тарас у повній мірі застосовує свій досвід роботи над складними транскордонними справами, зокрема, з питань інвестицій та корпоративного структурування, комплаєнсу та корпоративного управління. Великий досвід з врегулювання міжнародних спорів  дає йому можливість оцінити ризики та слабкі сторони кожної бізнес структури чи транзакції, яку клієнт планує використовувати в Україні.

Тарас надає правову підтримку великим корпоративним клієнтам, фінансовим установам та приватним інвесторам у бізнес конфліктах – починаючи від регуляторних розслідувань, повернення активів та реструктуризації боргу до судових проваджень та арбітражних процесів.

Професійний досвід

Тарас понад 15 років консультує міжнародні компанії з питань ведення бізнесу в Україні. До приєднання до Hillmont Partners він обіймав посаду голови практики вирішення спорів в київському офісі міжнародної юридичної фірми CMS Reich-Rohrwig Hainz.

Освіта

  • Національний університет «Києво-Могилянська Академія», спеціаліст права

Визнання та нагороди

  • The Legal 500, видання 2020 року – рекомендований як фахівець у сфері банківського, фінансового права та ринків капіталу, вирішення спорів, інтелектуальної власності.